
Матрац для тварин М+ 65*85*4 тканина водовідштовхуюча
1 111 ₴
1 055,45 ₴
- В наличии
- Код: 3008. M+
Матрац – стане улюбленим місцем для комфортного відпочинку вашого улюбленця. Виготовляється тільки із преміальних матеріалів високої якості.
Матеріал матраца – щ водонепроникної тканини високої плотності Матрац добре тримає форму і дуже зручний у домашньому догляді. З'ємний чохол на блискавці. Матрац легко піддається чищенню та пранню в пральній машинці в делікатному режимі.
Як наповнювач використовується еластична піна (ППУ). Наповнювач відмінно підтримує тіло вихованця і дозволяє йому максимально розслабитися під час відпочинку чи сну.
Розміри
M +90х65х4 см – для середніх собак вагою до 20 кг (собачки: коргі, бігль , американські бультер'єри, англійські бульдоги);
L 100х70х4 см – для великих порід собак вагою до 35 кг (собачки: сиба-іну, кане-корсо, лабрадори, боксери, стаффордширські тер'єри);Вартість 1200 грн
XL 120х80х4 см – для найбільших порід собак до 50+ кг (собачки: ріджбеки, вівчарки, акіта-іну, великі кане-корсо, веймаранери) вартість 2000 грн
Ціна представлена за розміром 90*65*4
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Матрас |
| Вид животных | Собаки, Кошки |
| Размер породы животных | Средние, Мелкие |
| Цвет | Разные цвета |
| Форма | Прямоугольная |
| Размер | M |
| Размеры | |
| Длина | 900 мм |
| Ширина | 650 мм |
| Высота | 40 мм |
- Цена: 1 055,45 ₴









