
Шкільна парта " Трапеція НУШ"
2 727 ₴
Показать оптовые цены- Под заказ
- Оптом и в розницу
- Код: 110/51
Отправка с 20 июня 2026Стільниця чотирикутної форми, що дозволяє ставити кілька столів поруч, комбінуючи різні варіанти розташування. Каркас опори виконаний з металевої труби, складається з чотирьох опор і підстави під стільницею. Опори виготовлені з труби квадратного перетину 25 × 25 мм, а підстава з труби квадратного перетину 20 × 20 мм, до яких кріпиться стільниця. Щоб уникнути механічних пошкоджень при зміні ростовой групи, на опорах встановлені пластикові втулки ковзання.
Стільниця виготовлена з екологічно чистої ДСП товщиною 16 мм класу Е1, призначеної для виготовлення дитячих меблів. Торці закромковані прорезиненим Т-профілем ,що забезпечує максимальний захист країв від вологи і механічних пошкоджень.
ДСП кольорових декорів: "Зелена вода", "Жовтий", При бажанні дані кольору можна замінити на будь-який інший колір ДСП. В цьому випадку вартість буде розраховуватися індивідуально, залежно від цінової категорії обраного декору. Ніжки столу телескопічної конструкції, що передбачає регулювання висоти в потрібному положенні за допомогою гвинтового з'єднання через технологічні отвори з кроком 60 мм.
Висота стільниці може фіксуватися на різних висотах, в залежності від необхідної ростової групи:
I - 580 мм
II - 640 мм
III - 700 мм
Ширина 1150 Глибина 510 Висота 580/640/700
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | Растущие столы |
| Функциональное назначение | для учеников |
| Возможность регулировки высоты столешницы | Да |
| Возможность регулировки угла наклона столешницы | Нет |
| Цвет | Желтый |
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Габаритные размеры стола | |
| Длина стола | 1150 мм |
| Глубина стола | 510 мм |
| Высота стола | 700 мм |
| Минимальная высота регулируемого стола | 580 мм |
| Максимальная высота регулируемого стола | 700 мм |
- Цена: 2 727 ₴




