
Сходинки пандус для великих і середніх собак з травмами
2 068 ₴
- В наявності
- Код: 00180.66.13
+380 (66) 450-79-97
0938127833Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Висота 40 см
Ширина 39 см
Довжина 66 см
Висота щаблів 14 см
Глибина щаблів 22 см
Підходить для ліжок до 60 см
Мережа вибір кольору
Ці ступені розроблені для собачок, як-от корги, такси, булолі та собак, які оголюються. Нашою метою було комфортне підіймання і спуск великих собачок, які потребують особливого догляду. Глибина сходинка достатня для великих собачок
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вид обладнання | Трап |
| Колір | Бежевий |
| Розміри | |
| Довжина | 660 мм |
| Ширина | 390 мм |
| Висота | 400 мм |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Розмір | XL |
| Тип | Домівка |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
| Стан | Створити |
| Розмір породи тварин | Дрібні, Середні, Великі |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Вага паковання | 10 кг |
| Наповнювач | Синтепух |
| Особливості | Знімна подушка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 068 ₴




