Висота 30 см
Ширина 35см
Довжина 40 см
Чохол на молнії
Сходинки для домашніх улюбленців! Ідеальний варіант для забезпечення комфортного та безпечного доступу до дивану або ліжка
Підходить для:
- Маленьких і великих порід
- Старших собак і кішок
- Тварин з обмеженою рухливістю
Дбаємо про комфорт і безпеку ваших улюбленців
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Зелёный |
| Размер породы животных | Мелкие, Средние, Крупные, Гигантские |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал изготовления | МДФ, Велюр |
| Вид животных | Собаки, Кошки |
| Вид оборудования | Трап |
| Размеры | |
| Высота | 30 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Длина | 50 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 537 ₴





