
Сходинки для собачки Акція
1 273 ₴
- В наявності
- Код: 00180.30.мол
+380 (66) 450-79-97
0938127833Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Висота 30 см
Ширина 35см
Довжина 40 см
Чохол на молнії
Сходинки для домашніх улюбленців! Ідеальний варіант для забезпечення комфортного та безпечного доступу до дивану або ліжка
Підходить для:
- Маленьких і великих порід
- Старших собак і кішок
- Тварин з обмеженою рухливістю
Дбаємо про комфорт і безпеку ваших улюбленців
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вид обладнання | Трап |
| Колір | Зелений |
| Розміри | |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Висота | 300 мм |
| Основні атрибути | |
| Матеріал виготовлення | МДФ, Велюр |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
| Загальне | |
| Стан | Створити |
| Розмір породи тварин | Дрібні, Середні, Великі, Гігантські |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 273 ₴

