
Диванчик для собачок Лежак для собачок Xl 125*70*47
7 720 ₴
- В наявності
- Код: 00211XL
+380 (66) 450-79-97
0938127833Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розмір XL
Розміри матраца 90х65 см. Габарити: 125x70x47 cm.
Підійдуть для середніх собак вагою до 20 кг (собачки: корги, бигль, американські бультерультер'єри, англійські бульдоги);
Колір на вибір . Замовлення виготовляємо 7 робочих днів,запуск в роботу із задатком 2000 грн
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Лежак |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
| Розмір породи тварин | Середні, Великі, Дрібні |
| Матеріал виготовлення | Текстиль |
| Колір | Сірий |
| Форма | Прямокутна |
| Стан | Новий |
| Розмір | XL |
| Розміри | |
| Довжина | 1250 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Висота | 470 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 720 ₴



