
Трап гірка Сходинки для собачки
1 325 ₴
- В наявності
- Код: 00180.30.23
+380 (66) 450-79-97
0938127833Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Висота 30 см
Ширина 35 см
Довжина 40 с
Висота сходинок 15 смГ
Глибина 20 см .
Верхня тканина - велюр з функцією антикіготь і антиковзання, боковинка гладенький велюр антикіготь . Вага сходинок 7 кг достатньо для того щоб не їздити по полу, коли собачка забігати е на них .
Можлива зміна кольору тканини.
Для замовлення або консультації Вам достатньо просто залишити заявку на сайті або зателефонувати нашим фахівцям.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вид обладнання | Гірка |
| Колір | Бірюзовий |
| Розміри | |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Висота | 300 мм |
| Загальне | |
| Розмір породи тварин | Дрібні, Середні, Великі |
| Вид тварин | Кролики, Собаки, Кішки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 325 ₴



