Висота 30 см
Ширина 35 см
Довжина 40 см
Колір на вибір.
Для замовлення або консультації Вам достатньо просто залишити заявку на сайті або зателефонувати нашим фахівцям.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вид обладнання | Гірка |
| Колір | Бежевий |
| Розміри | |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Висота | 300 мм |
| Загальне | |
| Розмір породи тварин | Дрібні, Середні, Великі, Гігантські |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Вид тварин | Кролики, Собаки, Кішки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 325 ₴


