
Матрац для собак та котів M 80х60х6 тканина антикіготь
1 364 ₴
1 295,80 ₴
- В наличии
- Код: DM 45.30.21
Матрац стане улюбленим місцем для комфортного відпочинку вашого улюбленця. Виготовлений тільки з преміальних матеріалів високої якості.
Матеріал матраца – велюрова тканина високої щільності з функцією «антикіготь». Приємний на дотик матрац добре тримає форму і дуже зручний у догляді. Знімний чохол на блискавці. Матрац легко чистити і прати в пральній машині у делікатному режимі.
Як наповнювач використовується еластична піна (ППУ). Наповнювач чудово підтримує тіло улюбленця і дозволяє йому максимально розслабитися під час відпочинку чи сну.
Розміри:
ХS 45х30х5 см – для котів і собак до 3 кг.
S 60х40х6 см – для котів і собак до 12 кг (собаки: ши-тцу, французькі бульдоги, цвергшнауцери, вест-хайленд-вайт-тер'єри, пекінеси; коти: мейн-куни, британські висловухі).
M 80х60х6 см – для середніх собак вагою до 20 кг (собаки: коргі, бігль, американські бультер'єри, англійські бульдоги).
L 100х70х6 см – для великих порід собак вагою до 35 кг (собаки: шиба-іну, кане-корсо, лабрадори, боксери, стаффордширські тер'єри; собаки: риджбеки, вівчарки, акита-іну, великі кане-корсо, веймарани).
Ціна представлена для розміру M 80х60х6 см
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Матрас |
| Вид животных | Собаки, Кошки |
| Размер породы животных | Средние, Крупные, Мелкие |
| Цвет | Разные цвета |
| Форма | Прямоугольная |
| Состояние | Новое |
| Размер | M |
| Размеры | |
| Длина | 800 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Высота | 60 мм |
- Цена: 1 295,80 ₴

