
Матрац для собак та котів M 80х60х6 тканина антикіготь
1 364 ₴
- В наявності
- Код: DM 45.30.90
Матрац стане улюбленим місцем для комфортного відпочинку вашого улюбленця. Виготовлений тільки з преміальних матеріалів високої якості.
Матеріал матраца – велюрова тканина високої щільності з функцією «антикіготь». Приємний на дотик матрац добре тримає форму і дуже зручний у догляді. Знімний чохол на блискавці. Матрац легко чистити і прати в пральній машині у делікатному режимі.
Як наповнювач використовується еластична піна (ППУ). Наповнювач чудово підтримує тіло улюбленця і дозволяє йому максимально розслабитися під час відпочинку чи сну.
Розміри:
ХS 45х30х5 см – для котів і собак до 3 кг.
S 60х40х6 см – для котів і собак до 12 кг (собаки: ши-тцу, французькі бульдоги, цвергшнауцери, вест-хайленд-вайт-тер'єри, пекінеси; коти: мейн-куни, британські висловухі).
M 80х60х6 см – для середніх собак вагою до 20 кг (собаки: коргі, бігль, американські бультер'єри, англійські бульдоги).
L 100х70х6 см – для великих порід собак вагою до 35 кг (собаки: шиба-іну, кане-корсо, лабрадори, боксери, стаффордширські тер'єри; собаки: риджбеки, вівчарки, акита-іну, великі кане-корсо, веймарани).
Ціна представлена для розміру M 80х60х6 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Матрац |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
| Розмір породи тварин | Середні, Великі, Дрібні |
| Колір | Різні кольори |
| Форма | Прямокутна |
| Стан | Новий |
| Розмір | M |
| Розміри | |
| Довжина | 800 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Висота | 60 мм |
- Ціна: 1 364 ₴



