
Пандус для собачки с подушкой всередині капучіно
2 272 ₴
2 158,40 ₴
- В наличии
- Код: 00202.13
В домі, де живуть маленькі собачки, дуже корисно мати такий аксесуар. Горочка допоможе як господарям, так і улюбленцям . Позбавить необхідності постійно допомагати з підйомомна меблі та від тривоги, що маленький невдало зіскочить ,. Ідеально розрахований кут для комфортного підйому та спеціальна антиковзаюча тканина зверху Пандус відмінний помічник та захисик від травм , а також комфортний будиночок для відпочинку. Розміри висота 38х75х42. Всередині м’яка подушечка. Є в наявності на праву і на ліву сторону вхід
Габарити:
висота 38 см
ширина 42 см
Довжина 75 см
Кут 30*
Для замовлення або консультації Вам достатньо просто залишити заявку на сайті або зателефонувати нашим фахівцям.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Домик |
| Вид животных | Собаки, Кошки |
| Размер породы животных | Средние, Крупные, Гигантские, Мелкие |
| Материал изготовления | Велюр, МДФ |
| Цвет | Разные цвета |
| Особенности | Съемная подушка |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Длина | 75 мм |
| Ширина | 420 мм |
| Высота | 380 мм |
- Цена: 2 158,40 ₴
- Способ упаковки: коробка



