Новинка

Лежанка для собак та котів 70*50
от 1 666 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 00401
+380 (66) 450-79-97
0938127833Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Розмір лежанки 70*50 висота бортиків 18 см
Спальне місце 60*40
Розмір лежанки 60*40 висота бортиків 25 см
Виготовлений з меблевої тканини м'якої велюр. Тканина легко чистити від шерсті та прати в машинці. Усередині лежака є двостороння подушка, можна перевертати різними кольорами назовні або використовувати окремо як подушку. Як наповнювач йде холлофайбер. Він м'який і при цьому добре тримати форму Відшиваємо під замовленняЄ великий вибір кольорів
Орієнтовані ціни на пошив
50*40*25-1100грн
60*45*25-1300 грн
70*50*25-1650 грн
90*60*25-2000грн
Виготовлений з меблевої тканини м'якої велюр. Тканина легко чистити від шерсті та прати в машинці. Усередині лежака є двостороння подушка, можна перевертати різними сторонами назовні або використовувати окремо як подушку. Як наповнювач йде холлофайбер. Він м'який і при цьому добре тримати форму Відшиваємо під замовлення 2 Роб дніЄ великий вибір кольорів
Товар що на фото є в наявності , інші розміри та кольори , краще узгодити перед замовленням 0664507997
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Лежак |
| Вид животных | Собаки, Кошки |
| Размер породы животных | Средние, Мелкие |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
| Размер | L |
| Размеры | |
| Длина | 50 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Высота | 18 мм |
Информация для заказа
- Цена: от 1 666 ₴




