
Матрац для собак та котів XL 120*80*8 тканина антикіготь
2 424 ₴
2 302,80 ₴
- В наличии
- Код: 3008.vel XL
Матрац – стане улюбленим місцем для комфортного відпочинку вашого улюбленця. Виготовляється тільки із преміальних матеріалів високої якості.
Матеріал матраца – велюрова тканина високої плотності з функцією антикіготь. Тактильно приємний матрац добре тримає форму і дуже зручний у домашньому догляді. З'ємний чохол на блискавці. Матрац легко піддається чищенню та пранню в пральній машинці в делікатному режимі.
Як наповнювач використовується еластична піна (ППУ). Наповнювач відмінно підтримує тіло вихованця і дозволяє йому максимально розслабитися під час відпочинку чи сну.
Розміри
S 50х50х8 см – для котиків та собак до 12 кг (собачки: ши-тцу, французькі бульдоги, цверг-шнауцери, вест хайленд уайт тер'єри, пекінеси та котики: мейн-куни, британські висловухі);
S 60х40х8 см – для котиків та собак до 12 кг (собачки: ши-тцу, французькі бульдоги, цверг-шнауцери, вест хайленд уайт тер'єри, пекінеси та котики: мейн-куни, британські висловухі);
M 80х60х8 см – для середніх собак вагою до 20 кг (собачки: коргі, бігль , американські бультер'єри, англійські бульдоги);
L 100х70х8 см – для великих порід собак вагою до 35 кг (собачки: сиба-іну, кане-корсо, лабрадори, боксери, стаффордширські тер'єри);
XL 120х80х8 см – для найбільших порід собак до 50+ кг (собачки: ріджбеки, вівчарки, акіта-іну, великі кане-корсо, веймаранери)
Ціна представлена в розмірі XL, 120*80*8 см
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Матрас |
| Вид животных | Собаки, Кошки |
| Размер породы животных | Средние, Крупные, Гигантские, Мелкие |
| Цвет | Разные цвета |
| Форма | Прямоугольная |
| Состояние | Новое |
| Размер | XL |
| Размеры | |
| Длина | 1200 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Высота | 80 мм |
- Цена: 2 302,80 ₴


