
Матрац для собак та котів М 55*80*4 тканина антикіготь
1 162 ₴
- В наявності
- Код: 3008.21 M
Матрац – стане улюбленим місцем для комфортного відпочинку вашого улюбленця. Виготовляється тільки із преміальних матеріалів високої якості.
Матеріал матраца – велюрова тканина високої плотності з функцією антикіготь. Тактильно приємний матрац добре тримає форму і дуже зручний у домашньому догляді. З'ємний чохол на блискавці. Матрац легко піддається чищенню та пранню в пральній машинці в делікатному режимі.
Як наповнювач використовується еластична піна (ППУ). Наповнювач відмінно підтримує тіло вихованця і дозволяє йому максимально розслабитися під час відпочинку чи сну.
Розміри
M 80х55х4см – для середніх собак вагою до 20 кг (собачки: коргі, бігль , американські бультер'єри, англійські бульдоги);
🐾 Зручна лежанка для ваших улюбленців! 🐶🐱
Розмір: 80×55×4 см — ідеально підійде для котиків і собачок середнього розміру.
💤 М’яка, комфортна та стильна — стане улюбленим місцем для відпочинку вашого хвостика.
✨ Оббивка приємна на дотик, легко чиститься та чудово вписується в будь-який інтер’єр.
💛 Подаруйте своєму улюбленцю комфорт і затишок від zzk.in.uа
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Матрац |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
| Розмір породи тварин | Середні, Дрібні |
| Колір | Сірий |
| Форма | Прямокутна |
| Стан | Новий |
| Розмір | M |
| Розміри | |
| Довжина | 800 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Висота | 40 мм |
- Ціна: 1 162 ₴


