-50%

Органайзери для взуття . Чохол для взуття 40*19*15 L
434 ₴
217 ₴
- В наличии
- Код: 40.19.15 L
+380 (66) 450-79-97
0938127833Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Чохол для взуття на молнії 40*19*15 L см із водовідштовхуючого матеріалу ідеально підходить для зберігання й перевезення взуття та одягу. Чохол мішок можна використовувати як для зберігання взуття в шафі, для змінного взуття в школу, на тренування, для зміни, у подорожі, у поїздку, а також як органайзер для дбайливого зберігання взуття та інших речей. Органайзер легко поміщається в шкільний рюкзак, спортивну сумку, валізу. Захисні чохли для взуття на молнії виготовлені з легкого міцного матеріалу оксфорд, що забезпечує захист взуття від пошкоджень, пилу та бруду . Сумку можна використовувати як чохол для мокрих речей і купальників після басейну або спортзалу. Сумка-мішок забезпечена зручною ручкою для перенесення. Аксесуар буде корисний в організації системи зберігання змінного взуття. Тканинна сумка оргонайзер універсальна, підходить до дитячого та дорослого взуття, забарвлення актуальні як для хлопчиків підлітків, так і дівчаток підлітка. Мішок під зміну багатофункціональний, що дасть змогу використовувати його не тільки вдома, але й брати його із собою в зал, у басейн, у подорожі, відрядження та на роботу. Багаторазовий чохол для взуття вдала альтернатива пластиковим пакетам. Тканинний мішок для взуття з водонепроникним просоченням виготовлений в Україні. У наборі 1 або 2 чохлів для зберігання й подорожей. Чохол-сумка непромокальний і водоніпроникний, тканина оброблена спеціальним просоченням. Сумка для змінного взуття легко миється і переться за 30 градусів у машинці.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Чехол-сумка |
| Длина | 42 см |
| Ширина | 25 см |
| Цвет | Красный |
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Материал | Ткань |
| Основные атрибуты | |
| Высота | 18 мм |
| Вес | 3 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Назначение | Универсальное |
Информация для заказа
- Цена: 217 ₴




