
Лежанка для собак та котів 60*40
от 1 071 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 00401
+380 (66) 450-79-97
0938127833Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Розмір лежанки 60*40 висота бортиків 18 см
Виготовлений з меблевої тканини м'якої велюр. Тканина легко чистити від шерсті та прати в машинці. Усередині лежака є двостороння подушка, можна перевертати різними сторонами назовні або використовувати окремо як подушку. Як наповнювач йде холлофайбер. Він м'який і при цьому добре тримати форму Відшиваємо під замовлення 2 Роб дніЄ великий вибір кольорів
Товар що на фото є в наявності , інші розміри та кольори , краще узгодити перед замовленням 0664507997
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Лежак |
| Вид животных | Собаки, Кошки |
| Размер породы животных | Мелкие, Средние |
| Материал изготовления | Текстиль |
| Цвет | Бежевый |
| Форма | Прямоугольная |
| Состояние | Новое |
| Размер | M |
| Размеры | |
| Длина | 50 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Высота | 18 мм |
Информация для заказа
- Цена: от 1 071 ₴
