Розмір S
ЦІНА : 3670грн
Розміри матрасика 50х40 см. Габарити 76x45x40 cm.
Розмір М
ЦІНА :4370 грн
Розмірі матраца 60х45 см. Габариті 94x50x43 см.
Розмір L
ЦІНА .5700грн
Розміри матраца 80х55 см. Габарити 110x60x45cm.
Розмір XL
ЦІНА : 6370
Розміри матраца 90х65 см. Габарити: 125x70x47 cm.
Колір на вибір . Замовлення виготовляємо 7 робочих днів
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Лежак |
| Вид животных | Собаки, Кошки |
| Цвет | Коричневый |
| Форма | Квадратная |
| Размер | S |
| Размеры | |
| Длина | 780 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Высота | 380 мм |
Информация для заказа
- Цена: от 3 707 ₴

