
Лежанка для собак та котів M 70x50
2 323 ₴
- В наличии
- Код: 00571.70.50.М
+380 (66) 450-79-97
0938127833Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Розмір лежанки M 70x50 см, висота бортиків 18 см.
Виготовлений з меблевої тканини м'якої велюр. Тканина легко чистити від шерсті та прати в машинці.Усередині лежака є двостороння подушка 60х40 см, можна перевертати різними кольорами назовні або використовувати окремо як подушку.Як наповнювач йде холлофайбер. Він м'який і при цьому добре тримати форму Відшиваємо під замовленняЄ великий вибір кольорів.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Лежак |
| Вид животных | Собаки, Кошки |
| Размер породы животных | Средние, Крупные, Мелкие |
| Цвет | Серый |
| Форма | Прямоугольная |
| Состояние | Новое |
| Размер | M |
| Размеры | |
| Длина | 700 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Высота | 180 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 323 ₴




