
Сходинки для собачки
1 537 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 00180.42
+380 (66) 450-79-97
0938127833Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Висота 42 см
Ширина 42 см
Довжина 55 см
Висота сходинок 14 см
Підходить для ліжок до 60 см
Можлива зміна кольору тканини.
Для замовлення або консультації Вам достатньо просто залишити заявку на сайті або зателефонувати нашим фахівцям.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
| Розмір породи тварин | Дрібні, Середні, Великі |
| Матеріал виготовлення | МДФ, Велюр |
| Наповнювач | Синтепон |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 550 мм |
| Ширина | 420 мм |
| Висота | 400 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 537 ₴

