-5%

Гамак для шиншили, криси , хом'яка
303 ₴
287,85 ₴
- В наличии
- Код: 30/30хом
+380 (66) 450-79-97
0938127833Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Гамачок розміром 30*30 см підійде для шиншили , криси , морської свинки . Він стане улюбленим місцем відпочинку вашого улюбленця .Кріпиться карабінами до клітки , які йдуть в комплекті .
Є вибір кольору .
Відправка на слідуючий день після замовлення
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Гамак |
| Животное | Грызуны |
| Форма | Квадратная |
| Цвет | Разные цвета |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Длина | 30 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Высота | 10 мм |
Информация для заказа
- Цена: 287,85 ₴









