
Сходинки для собачки
2 386 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 00180.55к
+380 (66) 450-79-97
0938127833Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Висота 42см
Ширина 42 см
Довжина 55 см
Висота сходів 14 см
Глибина сходів 19 см
Підходить для ліжок до 60см
Колір на вибір.
Для замовлення або консультації Вам достатньо просто залишити заявку на сайті або зателефонувати нашим фахівцям.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
| Розмір породи тварин | Середні, Дрібні |
| Стан | Новий |
| Висота | 420 мм |
| Колір | Сірий |
| Довжина | 55 см |
| Ширина | 40 мм |
| Основні атрибути | |
| Тип | Домівка |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Матеріал виготовлення | МДФ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 386 ₴



