Висота 40 см
Ширина 35 см
Довжина 50 см
Висота сходинок 13 см
Підходить для ліжок до 55 см
Можлива зміна кольору тканини.
Для замовлення або консультації Вам достатньо просто залишити заявку на сайті або зателефонувати нашим фахівцям.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вид обладнання | Трап |
| Колір | Бежевий |
| Розміри | |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Висота | 400 мм |
| Основні атрибути | |
| Наповнювач | Синтепон |
| Матеріал виготовлення | МДФ, Велюр |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
| Загальне | |
| Стан | Створити |
| Розмір породи тварин | Великі |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 537 ₴

