
Подушка на піддон, палету. Матрац , м'яка частина на лавку в сад . 120*100(50+50)
2 222 ₴
- В наличии
- Код: 00139.1
В комплект входить дві подушки , розміром 120*49 .
Наповнювач синтепух , дуже легкий , не змивається , добре підтримує форму
Тканина габардин
Виконуємо пошиття під розмір замовника . Ціна представлена конкретно за цей розмір. Термін виготовлення 1-5 робочих днів.
В комплект входит две подушки , размером 150*50см
Наполнитель подушки: синтепух
Сроки производства: до1- 5 рабочих дней.
Перед заказом обязательно уточните наличие материала. Для этого Вам достаточно просто оставить заявку на сайте или позвонить нашим специалистам.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Застежка чехла | Молния |
| Цвет | Разные цвета |
| Длина | 1000 мм |
| Ширина | 1200 мм |
| Высота | 120 мм |
| Назначение | Для садовой мебели |
| Форма | Прямоугольная |
- Цена: 2 222 ₴



