
Подушка на лавку піддон. Матрац , м'яка частина на лавку в сад . Тканина Водовідштовхуюча графіт
1 273 ₴
- В наличии
- Код: 00137 вел
В комплект входить дві подушки , розміром 120*49 .
Наповнювач синтепух , дуже легкий , не змивається , добре підтримує форму
Тканина оксфорд водовідштовхуюча
Можливе виконання в рогожці , тканині меблевий велюр +200 грн
Виконуємо пошиття під розмір замовника . Ціна представлена конкретно за цей розмір. Термін виготовлення 1-3 робочих днів.
Наполнитель подушки: синтепух
Материал чехла подушки: оксфорд
Возможны варианты по ткани:
Рогожка , мебельный велюр +200 грн
Сроки производства: до1- 3 рабочих дней.
Перед заказом обязательно уточните наличие материала. Для этого Вам достаточно просто оставить заявку на сайте или позвонить нашим специалистам.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Наполнитель | Синтепух |
| Застежка чехла | Молния |
| Цвет | Графит |
| Длина | 490 мм |
| Ширина | 1200 мм |
| Высота | 120 мм |
| Назначение | Для садовой мебели |
| Форма | Прямоугольная |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина подушки | 120 см |
| Ширина подушки | 110 см |
- Цена: 1 273 ₴
