
Дом для котика с когтеточкой. 180*60*60 Обивка ковролин.
12 120 ₴
- В наличии
- Код: 00128.1
Розміри 60*60 см , висота 180
Можливий варіант 68*68*190
Обмотка джгут 8 мм.
кольорова гамма , підберемо під кожен інтер'єр
Виготовлення 7 робочих днів , запуск в роботу із задатком 1000 грн
Комплекс стійкий , витримає навіть шалені ігри вашого улюбленця . Витримає вагу до 35 кг комплекс з поличками підходить для котиків , які люблять свій простір, та затишок , де можна заховатися,а також спостерігати за діями , які відбуваються навкруги
Размеры 60*60 см
Высота 180 см
Цвет на выбор.
Для заказа или консультации Вам достаточно просто оставить заявку на сайте или позвонить нашим специалистам.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Домик |
| Вид животных | Кошки |
| Размер породы животных | Средние, Крупные, Гигантские, Мелкие |
| Материал изготовления | Фанера, МДФ, Велюр |
| Цвет | Разные цвета |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Длина | 60 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Высота | 180 мм |
- Цена: 12 120 ₴
