Висота 30 см
Ширина 35 см
Довжина 40 см
Висота сходинок 15 см
Можлива зміна кольору тканини.
Для замовлення або консультації Вам достатньо просто залишити заявку на сайті або зателефонувати нашим фахівцям.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вид обладнання | Гірка |
| Колір | Сірий |
| Розміри | |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Висота | 300 мм |
| Основні атрибути | |
| Стан | Створити |
| Розмір породи тварин | Дрібні, Середні, Великі |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 432 ₴


