
Сходинки для собачки. Пандус сходи для песика
2 810 ₴
- В наявності
- Код: 00180.55.21
+380 (66) 450-79-97
0938127833Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Висота 40см
Ширина 40 см
Довжина 55 см
Висота сходів 14 см
Глибина сходів 19 см
Підходить для ліжок до 60см
Відправка із задатком 300 грн
Для замовлення або консультації Вам достатньо просто залишити заявку на сайті або зателефонувати нашим фахівцям.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Будиночок |
| Вид тварин | Собаки |
| Розмір породи тварин | Середні, Дрібні |
| Наповнювач | Синтепух |
| Особливості | Знімна подушка |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 550 мм |
| Ширина | 420 мм |
| Висота | 420 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 810 ₴

