
Ігровий комплекс Бейліс (оббивка ковролін)
10 827 ₴
- В наличии
- Код: 00190.2
Розміри 60*60см , висота 150
Обмотка джгут 8 мм . При бажанні можна зробити обмотку хлопковим джгутом , або сизалевим
Велика кольорова гамма , підберемо під кожен інтер'єр
Оббивка ковроліном
Комплекс стійкий , витримає навіть шалені ігри вашого улюбленця . Витримає вагу до 35 кг комплекс з поличками підходить для котиків , які люблять свій простір, а також спостерігати за діями , які відбуваються навкруги
Размеры 60*60 см
Высота 150 см
Цвет на выбор.
Для заказа или консультации Вам достаточно просто оставить заявку на сайте или позвонить нашим специалистам.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Цвет | Бежевый |
| Размер породы животных | Средние, Крупные, Гигантские, Мелкие |
| Длина | 60 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Высота | 150 мм |
| Тип | Домик |
| Вид животных | Кошки |
| Состояние | Новое |
- Цена: 10 827 ₴
