
Сходинки для маленьких собачок Драбинка для собачок приліжкова на 3 сходинки
2 493 ₴
- В наявності
- Код: 00180.55к
+380 (66) 450-79-97
0938127833Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Висота 42см
Ширина 42 см
Довжина 55 см
Висота сходинок 14 см
Глибина сходинок 19 см
Підходить для ліжка до 60 см
Обшивка ковроліном +30 % до вартості.
Для замовлення або консультації Вам достатньо просто залишити заявку на сайті або зателефонувати нашим специалістам.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
| Розмір породи тварин | Середні, Великі, Гігантські, Дрібні |
| Наповнювач | Синтепух, Холлофайбер, Синтепон |
| Особливості | Знімна подушка |
| Матеріал виготовлення | МДФ, Фанера, Велюр |
| Розміри | |
| Довжина | 550 мм |
| Ширина | 420 мм |
| Висота | 420 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 493 ₴




