Висота 42см
Ширина 42 см
Довжина 55 см
Висота сходів 14 см
Глибина сходів 19 см
Підходить для ліжок до 60 см
Колір на вибір.
Для замовлення або консультації Вам достатньо просто залишити заявку на сайті або зателефонувати нашим фахівцям.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Різні кольори |
| Вид обладнання | Трап |
| Розміри | |
| Довжина | 550 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Висота | 400 мм |
| Загальне | |
| Стан | Створити |
| Розмір породи тварин | Дрібні, Середні |
| Вид тварин | Собаки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Домівка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 705 ₴


