
Будиночок для кота з кігтеточкою
9 615 ₴
- В наявності
- Код: 00167.м
+380 (66) 450-79-97
0938127833Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Загальна висота 180 см. Основа 60х60 см.
Можлива зміна кольору за Вашим бажанням. Для замовлення або консультації Вам досить просто залишити заявку на сайті або зателефонувати нашим фахівцям.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Сірий |
| Тип | Когтеточка-ігровий комплекс |
| Розміщення | Підлогове |
| Розмір породи тварин | Середні, Великі, Дрібні |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Висота | 1800 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 615 ₴



