
Ігровий комплекс Престиж. Оббивка ковроліном
10 605 ₴
- В наявності
- Код: 00164
+380 (66) 450-79-97
0938127833Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розміри 75*60 . Висота 175 см
Оббивка ковроліном , колір світло сірий і світлий беж Є великий вибір кольорів.
Розміри 75*60 см
Висота 175 см
Колір на вибір.
Оббивка ковроліном
Для замовлення або консультації Вам досить просто залишити заявку на сайті або зателефонувати нашим фахівцям.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Бежевий |
| Розмір породи тварин | Середні, Великі, Дрібні |
| Довжина | 60 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Висота | 175 мм |
| Вид тварин | Кішки |
| Стан | Створити |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 605 ₴
