
Будинок для кота з кігтеточкою
3 282 ₴
- В наявності
- Код: 00155
+380 (66) 450-79-97
0938127833Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Країна Україна
Будинок для кота з кігтеточкою
Розміри 60*40 см.
Висота 85 см.
Колір на вибір.
Для замовлення або консультації Вам досить просто залишити заявку на сайті або зателефонувати нашим фахівцям.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Бежевий |
| Тип | Когтеточка-будиночок |
| Розміщення | Підлогове |
| Розмір породи тварин | Середні, Великі, Дрібні |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Висота | 800 мм |
| Матеріал | Джут |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 282 ₴


