
Игровой комплекс для кота с когтеточкой 180*60*100 . Обмотка сизаль
14 645 ₴
- В наличии
- Код: 00151.20.сиз
Комплекс для котиків крупних порід
Розміри 100*60, висота 185 см
Обмотка сизаль 8 мм
Просторий будиночок, де котики люблять ховатися , призначений для крупних котиків . Великий гамачок ,в якому помістяться навіть два котики . Зручний лежак , де котик зможе стежити за тим що відбувається навкруги.
Сам комплекс стійкий , розрахований навіть на самі інтенсивні ігри.
Обмотка джгут 8 мм , проклеєний по всій довжині . Можливе виконання обмотки в хлопковому або сизаоевому джгуті , це вплине на цінову політику
Оббивка меблева тканина , є вибір кольорів під кожен інтер'єр
Размеры 100*60 см
Высота 185 см
Цвет на выбор
. Обивка мебельная ткань
Для заказа или консультации Вам достаточно просто оставить заявку на сайте или позвонить нашим специалистам.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Цвет | Серый |
| Тип | Когтеточка-игровой комплекс |
| Размещение | Напольное |
| Размер породы животных | Средние, Крупные, Гигантские, Мелкие |
| Длина | 1800 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Высота | 1800 мм |
| Материал | Сизаль |
- Цена: 14 645 ₴




